Nasza siedziba
Al. KEN 11/U4
Zapisy
Pon - Pt (Sob): 8:30 - 22:00 (8:00 - 14:00)

Współpracujemy

adrian

Spec.chirurg ortopeda traumatolog Adrian Rymarczyk

Uprzejmie informujemy, że firma Rehabilitacja Medyczna Wojtasik współpracuje z lekarzem specjalistą chirurgiem ortopedą traumatologiem Adrianem Rymarczykiem, w ramach kompleksowej diagnozy i leczenia w zakresie chirurgii kręgosłupa, stawu kolanowego, barkowego, skokowego, ręki oraz endoprotezoplastyki stawów.

„Zajmuję się leczeniem schorzeń kolana, barku, biodra, kręgosłupa, stopy, łokcia i nadgarstka. W swojej pracy stosuję nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia operacyjnego. Moją praktykę opieram na ścisłej współpracy z rehabilitantami i lekarzami diagnostami.

Moim celem jest wysłuchanie pacjenta, zrozumienie jego problemu, postawienie diagnozy i zastosowanie odpowiedniego, indywidualnego leczenia, nie zawsze chirurgicznego. Chcę przywrócić Państwu radość życia i pełną sprawność fizyczną, bez bólu i cierpienia”.
dr Adrian Rymarczyk

Więcej informacji o panu doktorze http://www.rymarczyk.eu/


Katarzyna Dulna

Lek. stom. Katarzyna Dulna

Zajmuje się nowoczesną stomatologią i ortodoncją.

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W 2002 r. ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moje zainteresowania zawodowe koncentrowały dotychczas się wokół stomatologii zachowawczej i zaawansowanej endodoncji.

Istotną częścią mojej praktyki zawodowej jest stomatologia estetyczna. Naturalną ich konsekwencją stała się ortodoncja – dziedzina, w której aktualnie intensywnie się rozwijam. Od 2014 roku przynależę do International Association for Orthodontics. Posiadam również licencję na leczenie aparatem epigenetycznym Homeoblock™. W swojej filozofii leczenia odrzucam niepotrzebną ingerencję, kładę maksymalny nacisk na leczenie oszczędzające, bezbolesne, zapewniające pacjentowi komfort i satysfakcję estetyczną. Dbam również o zdrowie stawu skroniowo-żuchwowego. Chętnie korzystam z nowoczesnych możliwości technologicznych, wykorzystując lasery do leczenia kanałowego, zabiegów mikrochirurgicznych wspierających leczenie zachowawcze, czy też do zabiegów wybielania zębów. Od początku swojej praktyki lekarskiej specjalizuję się także w leczeniu fobii dentystycznej u pacjentów dorosłych.

Swoją obecnością staram się współtworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, zapewniając Państwu: profesjonalizm, miłą atmosferę, możliwość dostępu do nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów.


Uprzejmie informujemy, że konsultacji z zakresu usług stomatologicznych / ortodontycznych pani doktor Katarzyna Dulna udziela w klinice Triclinum (http://triclinium.pl/lek-dent-katarzyna-dulna/)


Małgorzata Ostrowska

Lek. stom. Małgorzata Ostrowska

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, własną praktykę stomatologiczną prowadzę od 20 lat.
Przez cały ten czas czynnie wykonując swój zawód, udało mi się zdobyć liczne specjalizacje, m.in.:
I stopień ze stomatologii ogólnej (certyfikat)
II stopień ze stomatologii dziecięcej (certyfikat).
Równocześnie nieustannie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i konferencjach naukowych.


Uprzejmie informujemy, że konsultacji z zakresu usług stomatologicznych pani doktor Małgorzata Ostrowaka udziela w prywatnym gabinecie Dentica (http://stomatologia-dentica.pl/)


achilles

Centrum Medyczne Achilles

Specjalizacją Centrum Medycznego Achilles jest ortopedia, chirurgia kręgosłupa, chirurgia ręki, rehabilitacja, reumatologia, chirurgia naczyniowa i ogólna oraz neurologia ma na celu kompleksowe leczenie pacjenta oraz profilaktykę urazów.

Więcej informacji: http://www.achillesmed.pl/

Informacja dla pacjentów