Nasza siedziba
Al. KEN 11/U4
Zapisy
Pon - Pt (Sob): 8:30 - 22:00 (8:00 - 14:00)

Szanowni państwo, uprzejmie informujemy o nowej usłudze – konsultacji fizjoterapeutycznych prowadzonych on-line, przy pomocy komunikatorów internetowych (Skype, WhatsApp) oraz konsultacji  telefonicznych.

Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do osób, które z powodów zdrowotnych są zmuszone do pozostania w domu a zarazem potrzebują skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznej oraz / lub wdrożenia fizjoterapii.

Konsultacje prowadzone są przez naszych fizjoterapeutów: mgr Przemysław Wojtasik oraz mgr Jarosław Wieczorek (więcej informacji znajdą państwo w zakładce „nasz zespół”).

Zakres konsultacji obejmuje m.in.:

  • dysfunkcje oraz objawy bólowe kręgosłupa segmentów szyjnych, piersiowych i lędźwiowo-krzyżowych. Stan ostry oraz przewlekły.
  • dysfunkcje oraz objawy bólowe stawów obwodowych : skokowych, kolanowych, biodrowych, barkowych, łokciowych oraz promieniowo-nadgarstkowych. Stan ostry oraz przewlekły.
  • stany przed i pooperacyjne.
  • stany pourazowe.
  • profilaktyka.

Jak wygląda konsultacja on-line / telefoniczna oraz jakich informacji udzielą państwu fizjoterapeuci

Po połączeniu się z naszym fizjoterapeutą za pośrednictwem komunikatora internetowego lub telefonu, konsultacja ma przebieg podobny do gabinetowej (więcej informacji tutaj). Rozpoczynamy od wywiadu z pacjentem, w celu zebrania informacji odnośnie aktualnego stanu zdrowia pacjenta, aktualnych objawów, czasu ich trwania, intensywności, wpływu na czynności dnia codziennego. Fizjoterapeuta może zapytać również o ogólnym stan zdrowia pacjenta, choroby współistniejące / przewlekłe, aktywności dani codziennego, aktywnośc fizyczną, przebyte operacjach, dotychczasowe urazy, przyjmowane leki oraz badania obrazowe (badania obrazowe i / lub opis badań można wysłać mailem na nasz adres info@rehabilitacja-mw.pl). Wszystkie podane przez państwa informacje, dotyczące danych osobowych oraz  stanu państwa zdrowia są dokumentowane przez fizjoterapeutę (podobnie jak podczas wizyty w gabinecie) w karcie badania pacjenta. Obowiązek ten wynika z przepisów prawa i jest konieczny aby w świetle przepisów prawa fizjoterapeuta mógł udzielić świadczenia:

Wszystkie informacje odnośnie gromadzenia i przetwarzania danych osobowych w naszym zakładzie leczniczym znajdą państwo tutaj.

Po zebraniu wywiadu, fizjoterapeuta przejdzie do doboru odpowiedniej formy usprawniania (ćwiczeń), która jest możliwa do instruktażu zdalnego i wykonywania samodzielnego przez pacjenta w warunkach domowych. Instruktaż danego ćwiczenia w przypadku konsultacji on-line jest prezentowany i nadzorowany przez fizjoterapeutę.

W przypadku konsultacji telefonicznej, instruktaż ćwiczeń jest przekazywany słownie a następnie sporządzony przez fizjoterapeutę w formie elektronicznej i wysłany mailem. Konsultacja on-line, adekwatnie do indywidualnych potrzeb pacjenta, może obejmować również ogólne porady dotyczące zgłaszanych objawów oraz wszelkich innych problemów związanych z układem ruchu pacjenta. Na koniec konsultacji fizjoterapeuta umówi się z państwem, w zależności od indywidualnej potrzeby, na kolejne spotkanie w celu weryfikacji postępów leczenia, odpowiedzi na powstałe pytania lub wątpliwości dot. ćwiczeń i kontynuowania terapii.

Jak zapisać się na konsultacje on-line / telefoniczną

Zapisy są przyjmowane w taki sam sposób jak na zabiegi stacjonarne w gabinecie, pod numerem telefonu 502 277 740 lub poprzez formularz zapisów na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj).

Jaki jest czas trwania konsultacji on-line / telefonicznej

Dostępne są konsultacje trwające 30 minut oraz 60 minut.

Jaki jest koszt konsultacji on-line / telefonicznej

Koszt konsultacji on-line 30 minut wynosi 70 zł. oraz 60 min. 130 zł.

W jaki sposób mogę zapłacić za konsultację on-line

Prosimy aby opłatę za konsultację on-line uiścić przynajmniej na 1 dzień przed planowaną konsultacją aby wpłata mogła zostać zaksięgowana na naszym koncie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Numer konta: 39194010765164449900000000 Credit Agricole. W tytule prosimy podać państwa imię oraz nazwisko i datę konsultacji.

W przypadku uiszczenia opłaty tego samego dnia, prosimy aby przesłać na nasz adres mailowy: info@rehabilitacja-mw.pl potwierdzenie wpłaty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego 502 277 740.

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie.

Informacja dla pacjentów