ograniczenia dot uslug leczniczych

Czasowe ograniczenia dot. m.in. wykonywania działalności leczniczej

Szanowni państwo, uprzejmie informujemy, że z dniem ogłoszenia, tj. 31 marca 2020 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów  z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Rozporządzenie to wprowadza nowe czasowe ograniczenia m.in. wykonywania działalności leczniczej , w tym polegające na zaprzestaniu udzielania świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu rehabilitacji leczniczej, zarówno w podmiotach wykonujących działalność leczniczą (podmiotach leczniczych i praktykach zawodowych) komercyjnie, jak i związanych umową z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Z zakazu wyłączone zostały między innymi przypadki, gdy zaprzestanie rehabilitacji groziłoby poważnym pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta.

Mając na uwadze powyższe, zapewniamy państwa o możliwości uzyskania pomocy naszych fizjoterapeutów w sytuacji gdy bezwzględnie wymaga tego stan państwa zdrowia.

Dla państwa i naszego bezpieczeństwa wprowadziliśmy również dodatkowe procedury higieniczne. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny 502-277-740 lub poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej:

www.rehabilitacja-mw.pl

Jednocześnie informujemy o dodatkowej możliwości konsultacji fizjoterapeutycznych on-line.

Życzymy państwu bardzo dużo zdrowia.

mgr Przemysław Wojtasik.

Informacja dla pacjentów