Rehabilitacja Warszawa Ursynów i Kabaty

Archiwum newsów

Miej serce i ratuj serce. Pomoc dla Marty Agnieszczak.

 

Zastosowanie terapii manualnej w leczeniu problemów stomatologicznych i ortodontycznych. Zapraszamy do współpracy kliniki i gabinety stomatologiczne.

Co oferujemy ? :

Oferujemy konsultacje oraz terapię pacjentów dentystycznych i ortodontycznych przy pomocy specjalistycznej terapii manualnej – terapii czaszkowo-krzyżowej (Terapii CranioSacralnej Upledger’ a) przed, w trakcie oraz po leczeniu dentystycznym i ortodontycznym.

Co zyskuje pacjent? / jaki jest cel zabiegów terapii manualnej w stomatologii i ortodoncji? / dlaczego warto nawiązać współpracę z terapeutą manualnym? :

– zminimalizowanie lub całkowite wyeliminowanie tzw. objawów wtórnych leczenia ortodontycznego (m.in. : bóle głowy, bóle twarzoczaszki, zaburzenia czucia, bóle stawów skroniowo-żuchwowych i ich okolic, spadek poziomu energii, zaburzenia widzenia, szumy w uszach, zawroty głowy itp.)

– zapobieganie i / lub wyeliminowanie skutków ubocznych leczenia ortodontycznego.

– poprawa efektywności leczenia ortodontycznego (zastosowanie odpowiednich technik leczenia terapii manualnej zwiększa szansę pacjenta na osiągnięcie zakładanego celu leczenia ortodontycznego).

– zapewnienie i / lub poprawa komfortu psychofizycznego pacjenta w trakcie leczenia ortodontycznego.

– optymalizacja zdrowia dentystycznego i całościowego pacjenta.

Terapię CranioSacralną możemy stosować komplementarnie również w następujących problemach ortodontycznych :

– wady zgryzu.

– leczenie dysfunkcji nerwów czaszkowych (również które wystąpiły wtórnie w trakcie leczenia).

– dysfunkcje stawów skroniowo-żuchwowych.

– oraz wiele innych.

Zapraszamy do współpracy gabinety i kliniki dentystyczne oraz lekarzy stomatologów i ortodontów. Proponujemy współpracę na linii lekarz stomatolog / ortodonta – terapeuta manualny w zakresie zastosowania specjalistycznej terapii manualnej jako metody komplementarnej w badaniu i leczeniu problemów stomatologicznych i ortodontycznych

Więcej informacji na temat terapii oraz jej zastosowania w stomatologii i ortodoncji w dziale artykuły na naszej stronie internetowej : https://www.rehabilitacja-mw.pl/artykuly.html
Serdecznie zapraszamy.

Zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

mgr Przemysław Wojtasik.

Wbrew SLA – pomóżmy Rafałowi!

Pomóżmy Rafałowi, który cierpi na stwardnienie zanikowe boczne!

19.09.2013 Nowy artykuł o Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem o Terapii Czaszkowo-Krzyżowej Upledger’a (Terapii CranioSacralnej Upledger’a). Artykuł jest tłumaczeniem z oryginału w języku angielskim, znajdującym się na stronie internetowej Instytutu Upledgera. Prosimy kliknąć w poniższy link :

Terapia CranioSacralna Upledger’a

26.05.2013 Prace modernizacyjne naszej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi naszej strony internetowej niektóre moduły mogą nie działać prawidłowo lub wogóle. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań aby możliwie jak najszybcie witryna działała prawidłowo.

26.05.2013 Wywiad z naszym pracownikiem panią Izabelą Frankowską w “Lejdiz magazine”. Zapraszamy do lektury.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie…i nie tylko 🙂 do lektury najnowszego artykułu – wywiadu prowadzonego przez panią Małorzatę Szwed z naszym pracownikiem – lic fizjoterapii, masażystką oraz doulą panią Izabelą Frankowską.

Link do artykułu (prosimy skopiować do paska przeglądarki) :
http://www.lejdizmagazine.com/2013/05/polka-sukcesu-izabela-frankowska.html

12.06.2011 Zmiana terminu konsultacji lekarskich u dr. Białowąsa.

Szanowni państwo uprzejmie informujemy, że termin najbliższej konsultacji lekarskiej u dr. Białowąsa, został przesunięty na 29.06 w godzinach 16.00-17.00. Uprzejmie prosimy o kontakt pacjentów, którzy zostali zapisani na środę 15.06. Dziękujemy i przepraszamy za zmianę.

16.05.2011 Zmiana adresu działania firmy Rehabilitacja Medyczna Wojtasik

Szanowni państwo uprzejmie informujemy, że od początku miesiąca maja 2011 roku, zmienił się adres firmy Rehabilitacja Medyczna Wojtasik. Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego lokalu, który mieści się przy ulicy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11 (wejście od strony budynku szkoły fundacji “PRIMUS”).

11.11.2010 Terapia Czaszkowo-Krzyżowa.

Serdecznie zapraszamy państwa na zabiegi Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (CranioSacral Therapy). Nasi fizjoterapeuci są uczestnikami szkoleń Terapii Czaszkowo-Krzyżowej Instytutu Upledgera w USA. Więcej informacji o metodzie wraz ze wskazaniami już wkrótce. Serdecznie zapraszamy.

29.03.2010 AVI diagnostyka obrazowa : zniżki dla naszych pacjentów

Jest nam miło poinformować państwa, że wszyscy pacjenci Rehabilitacji Medycznej Wojtasik, mogą liczyć na rabat w wysokości od 10 % do 20% na wykonanie badań obrazowych w firmie AVI diagnostyka obrazowa oraz na krótkie terminy oczekiwania na badania. Więcej szczegółów już wkrótce z zakładce “Współpraca”. Serdecznie zapraszamy.

29.03.2010 Współpraca z AVI diagnostyka obrazowa

Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą AVI diagnostyka obrazowa, oferującą usługi w zakresie badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego.

20.12.2009 Karty upominkowe.

Zachęcamy państwa do skorzystania z możliwości nabycia kart upominkowych na zabiegi masażu oraz rehabilitacji, które mogą państwo podarować wybranej osobie jako upominek. Karta upominkowa może obejmować dowolnie wybrane zabiegi lub serię zabiegów rehabilitacji osób dorosłych, dzieci lub zabiegów masażu a także dowolne kombinacje w/w zabiegów według państwa życzenia. Wartość karty upominkowej przeliczna jest na tzw. punkty, gdzie 1 punkt = 10 zł. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów “cennik“. Karty można nabyć już teraz. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem pojawią się na naszej stronie internetowej już wkrótce. Do tego czasu aby uzyskać więcej informacji, wszystkich zainteresowanych bardzo prosimy o kontakt pod numerem tel. 502-277-740 lub kontakt mailowy : info@rehabilitacja-mw.pl

20.12.2009 Urlopy naszych rehabilitantów.

Serdecznie zapraszamy państwa do zakładki “Informacje o nas” –> “aktualności”, znajdującej się na górze strony, w celu zapoznania się z terminami, w których nasi rehabilitanci będą na urlopach świąteczno-noworocznych.

20.12.2009 mgr Małgorzata Lewandowska – urlop

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22.12.2009 – 7.01.2010 pani mgr Małgorzata Lewandowska będzie nieobecna z powodu urlopu. Pani magister zacznie przyjmować “małych” pacjentów od dnia 8.01.2010 według aktualnego grafiku.

03.10.2009 współpraca z dr Adrianem Rymarczykiem

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z dr Adrianem Rymarczykiem, specjalistą chirurgiem, ortopedą traumatologiem, po więcej informacji serdecznie zapraszamy państwa do zakładki współpracujemy.

28.09.2009 Nowy rehabilitant

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.10.2009 roku, rozpocznie pracę nowa fizjoterapeutka mgr Małgorzata Lewandowska . Pani magister zajmuje się rehabilitacją niemowląt oraz dzieci i zastąpi ona panią mgr Agnieszkę Brzozowską. Mgr Małgorzata Lewandowska jest dyplomowaną fizjoterapeutką metody NDT-Bobath, w pracy z dziećmi wykorzystuje również metody diagnostyki niemowląt metodą Prechtl’a oraz kinesiotaping i metodę Peto. Pani magister posiada duże doświadczenie w pracy z niemowlętami i dziećmi z dysfunkcjami z zakresu neurologii oraz ortopedii.Więcej informacji już wkrótce.

29.05.2009 Boże Ciało

W dniach 11-12.06.2009 z powodu Święta Bożego Ciała gabinet nieczynny. Bardzo przepraszamy.

05.05.2009 : Od czerwca zmiana godzin pracy rehabilitantów:

mgr Michał Zięba :
od. 1.06 do 19.06 (popołudnie)
– pt : 15:00 – 20:00
od 22.06 do 03.07 (popołudnie)
– pn, śr, pt : 15.00 – 20.00

4.05.2009 : Nowy rehabilitant

Rehabilitacja dzieci (niemowlęta oraz dzieci do 15 roku) będzie  prowadzona  przez mgr Agnieszkę  Brzozowską, dyplomowaną terapeutkę metody NDT-BOBATH od miesiąca czerwca. Rehabilitacja będzie odbywać się we wtorki oraz czwartki, w godzinach 12:40 – 18:40. Zapisy na rehabilitacje są już prowadzone.
Zapisy dzieci na rehabilitacje odbywają się pod numerem telefonu: 502-277-740 i e-mail: info@rehabilitacja-mw.pl

Otwarcie strony

Już wkrótce otwarcie strony.
Zapraszamy.

Informacja dla pacjentów