Nasza siedziba
Al. KEN 11/U4
Zadzwoń do nas
502 277 740
Kontakt E-mail
info@rehabilitacja-mw.pl
Zapisy
Pon - Pt (Sob): 9:00 - 21:00 (16:00)

Współpracujemy

adrian

Spec.chirurg ortopeda traumatolog Adrian Rymarczyk

Uprzejmie informujemy, że firma Rehabilitacja Medyczna Wojtasik współpracuje z lekarzem specjalistą chirurgiem ortopedą traumatologiem Adrianem Rymarczykiem, w ramach kompleksowej diagnozy i leczenia w zakresie chirurgii kręgosłupa, stawu kolanowego, barkowego, skokowego, ręki oraz endoprotezoplastyki stawów.

„Zajmuję się leczeniem schorzeń kolana, barku, biodra, kręgosłupa, stopy, łokcia i nadgarstka. W swojej pracy stosuję nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia operacyjnego. Moją praktykę opieram na ścisłej współpracy z rehabilitantami i lekarzami diagnostami.

Moim celem jest wysłuchanie pacjenta, zrozumienie jego problemu, postawienie diagnozy i zastosowanie odpowiedniego, indywidualnego leczenia, nie zawsze chirurgicznego. Chcę przywrócić Państwu radość życia i pełną sprawność fizyczną, bez bólu i cierpienia”.
dr Adrian Rymarczyk

Więcej informacji o panu doktorze http://www.rymarczyk.eu/


Lek. stom. Katarzyna Dulna

Zajmuje się nowoczesną stomatologią i ortodoncją.

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W 2002 r. ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moje zainteresowania zawodowe koncentrowały dotychczas się wokół stomatologii zachowawczej i zaawansowanej endodoncji.

Istotną częścią mojej praktyki zawodowej jest stomatologia estetyczna. Naturalną ich konsekwencją stała się ortodoncja – dziedzina, w której aktualnie intensywnie się rozwijam. Od 2014 roku przynależę do International Association for Orthodontics. Posiadam również licencję na leczenie aparatem epigenetycznym Homeoblock™. W swojej filozofii leczenia odrzucam niepotrzebną ingerencję, kładę maksymalny nacisk na leczenie oszczędzające, bezbolesne, zapewniające pacjentowi komfort i satysfakcję estetyczną. Dbam również o zdrowie stawu skroniowo-żuchwowego. Chętnie korzystam z nowoczesnych możliwości technologicznych, wykorzystując lasery do leczenia kanałowego, zabiegów mikrochirurgicznych wspierających leczenie zachowawcze, czy też do zabiegów wybielania zębów. Od początku swojej praktyki lekarskiej specjalizuję się także w leczeniu fobii dentystycznej u pacjentów dorosłych.

Swoją obecnością staram się współtworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, zapewniając Państwu: profesjonalizm, miłą atmosferę, możliwość dostępu do nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów.


Uprzejmie informujemy, że konsultacji z zakresu usług stomatologicznych / ortodontycznych pani doktor Katarzyna Dulna udziela w klinice Triclinum (http://triclinium.pl/lek-dent-katarzyna-dulna/)


Lek. stom. Małgorzata Ostrowska

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, własną praktykę stomatologiczną prowadzę od 20 lat.
Przez cały ten czas czynnie wykonując swój zawód, udało mi się zdobyć liczne specjalizacje, m.in.:
I stopień ze stomatologii ogólnej (certyfikat)
II stopień ze stomatologii dziecięcej (certyfikat).
Równocześnie nieustannie podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i konferencjach naukowych.


Uprzejmie informujemy, że konsultacji z zakresu usług stomatologicznych pani doktor Małgorzata Ostrowaka udziela w prywatnym gabinecie Dentica (http://stomatologia-dentica.pl/)


achilles

Centrum Medyczne Achilles

Specjalizacją Centrum Medycznego Achilles jest ortopedia, chirurgia kręgosłupa, chirurgia ręki, rehabilitacja, reumatologia, chirurgia naczyniowa i ogólna oraz neurologia ma na celu kompleksowe leczenie pacjenta oraz profilaktykę urazów.

Więcej informacji: http://www.achillesmed.pl/